Neden Atlassian Bulut'a Transfer?

Enhancer Plugin for Jira Cloud

Bulut Geleceğimiz

Rakiplerinizin gerisinde kalmayın. Dijital dönüşümün gereklilikleri doğrultusunda işletmenizin atması gereken en doğru adım bu. Atlassian'ın sunduğu olanaklar için bulut programını inceleyin
Atlassian Bulut Programı
Enhancer Plugin for Jira Cloud - Enhance Your Custom Fields

Ayrıcalıklı Servis Anlayışı

Arttırılmış ve daha stabil güvenlik. Kolay yönetim. Hızlandırılmış inovasyon. Buluta transfer olduğunuz zaman, Atlassian’ın ayrıcalıkları ile tanışırsınız. Sistem, her gün sizin araçlarınıza entegre bir şekilde daha da hızlanır, gelişir ve akıllanır
Daha Hızlı İnovasyon

%100 Güvenli

Atlassian uluslararası ekosistem için veri barındırma, bulut yapılandırma ve benzeri tüm süreçler için güvenlik güncellemelerini tamamlıyor. Atlassian'ın oluşturduğu güven ekosistemini inceleyin
Atlassian Güven Ekosistemi

Karar Verdiniz Mi? İşletmenizi ileriye taşıyacak ilk adımı birlikte atalım

İşletmenizin Atlassian buluta transferi için tamamı güvenli, hızlı ve kolay adımlara dayanan dijital dönüşüm sürecinizi başlatmak için bize ulaşın! Atlassian Çözüm Ortağı olarak, buluta transfer konusunda uzmanlaşmış ekibimiz ve tüm deneyimimiz ile yanınızdayız.

Daha fazla rakiplerinizin veya teknolojinin gerisinde kalmayın.

0850 441 76 27 (SNAP) veya E-Posta ile ulaşmak için tıklayın

Sıkça Sorulan Sorular & Örnek Başarı Hikayesi

Buluta geçiş için sıklıkla merak edilenler ve Nextiva'nın başarı hikayesi

Neden Atlassian Buluta Transfer?

 1. Atlassian en güncel güvenlik ve gizlilik özelliklerini yönetir
 2. Atlassian temel altyapıyı tedarik eder, bakımını yapar ve yükseltir
 3. Yeni ürünleri ve entegrasyonları hızla devreye alın
 4. SaaS düzeyinde hız, erişim ve çalışma süresi garantileri (SLA’lar)
 5. Jira’nın en son sürümlerine ve özelliklerine anında erişim

Atlassian Cloud'a Geçişin Yatırım Getirisi?

 1. Tam zamanlı altyapı yönetimi ve bakım maliyeti
 2. Güvenlik uygulamalarının ve gözetiminin maliyeti
 3. Jira için kesinti risklerinin maliyeti (üretkenliğinizin değeri) nedir?

Buluta Geçiş Süreciniz İçin Neden Snapbytes?

Atlassian tarafından tanınan ve bulut konusunda uzmanlaşmış bir çözüm ortağıyız. Her dijital dönüşüm süreci benzersizdir ve işletmeye özel çözümler gerektirir. Eğer Jira işletmenizde kritik bir uygulamaysa, bulut’a geçişi sorunsuz hale getirmek konusunda uzman bir ekibe ihtiyaç duyarsınız. Ayrıca, Snapbytes olarak, 360 müşteri yolculuğu ve ihtiyaçları için yönettiğimiz Time to SLA ve TestB4 gibi uygulamalarımız, bizi buluta geçiş için doğru seçim yapar

Snapbytes Buluta Geçiş Danışmanlığı nasıl işler?

 • Keşif ve Gereksinimler (1-2 Toplantı)
 • Kapsam, Plan ve Maliyet Tahmini (1 Hafta İçinde)
 • Başlangıç ve Paydaş Katılımı (Anlaşma sonrası, 2 hafta içinde)
 • Tipik Proje Faaliyetleri
  • Sunucu ve UAT örneği hazırlıkları
  • Kullanıcı, grup, kimlik öz niteliği geçişi
  • Veri taşıma
   • Yedekleme oluşturma
   • Dosya doğrulama ve hazırlama
   • Bulut içe aktarma (verileri, izinleri doğrulama)
   • Ekleri içe aktarma ve doğrulama
   • Eklentileri yükleyin
   • Kullanıcıları Bulut örneğine davet etme
  • Grup sağlama ve test etme (Atlassian Access / SSO desteği)
  • UAT (Kabul ve hata düzeltme – Hafta sonu etkinliği)
  • CANLI YAYINA GEÇ
  • Geçiş Sonrası Destek

Nextiva’nın Atlassian bulut servislerine transfer sürecindeki heyecan verici hikayesine ilk elden tanık olun! Tüm detaylarını okumak ve başarıya ortak olmak için hemen yan taraftaki etkileşimli CITIA kartına tıklayın! ≥

Nasıl Yapıyoruz

Roket bilimi değil ama sıkı takip gerekli!

Yolculuğunuzun başında, gereksinimlerinizi değerlendirmenize ve bulut’a geçişin sizin için ne zaman doğru olduğuna karar vermenize yardımcı olacağız. Ayrıca uygulama ortamınızı analiz edecek ve geçiş ekibinizi oluşturmaya destek sağlayacağız

Geçiş seçeneklerinizi değerlendirelim
Kişiselleştirilmiş bir geçiş önerisi ve ekibinizin geçiş ihtiyaçlarına göre uyarlanmış kaynaklar almak için Atlassian’ın adım adım değerlendirmesine katılın.

Değerlendirmeyi Başlat ≥

veya hemen görüşmeye başlayalım ve ilk adımı atalım!

Snapbytes’a Ulaş! ≥

Tüm geçiş sürecinizi planlamadan önce, deneme yapmak isteyebilirsiniz. Bu aşamada, buluta geçiş deneme hakkınızı kullanarak veya deneme sürümü için işletmenizin yapısı uygun değilse, yeni bir bulut altyapısı satın alarak kuruluşunuz için bulut kurulumunu deneyimleyecek ve alan adınızı doğrulama işlemlerini başlatabileceksiniz. 

Ücretsiz Deneme için Bize Ulaşın ≥

Şimdi sıra ekibinizi, iş akış ortamlarınızı ve verilerinizi büyük taşınma için hazırlamaya geldi. Burada ekibinizle iletişim, çalışma şablonları ve daha fazlası için Atlassian’ın buluta geçiş araç setinden yararlanmanızı öneririz.

İşletmenizin buluta geçiş süreci öncesinde, kesin karar vermeden önce araştırma yapmanız en doğalıdır. Tüm süreçler adına, size yardımcı olmak için buradayız.

Atlassian Toolkit ≥

Bu aşama, buluta geçiş sürecinizde her şeyin yolunda olduğundan emin olmak için, buluta geçiş denemenizi kullanarak, üretim geçişliliğinizi test etme şansı tanımaktadır. İşletmenize yol göstermesi için test kılavuzumuzdan yararlanabilirsiniz.

Detaylı Bilgi ≥

Göç zamanı geldi! Bu aşamada, son dakika sorunlarını çözecek, üretim geçişinizi çalıştıracak ve kullanıcılarınızla ilgili tüm verilerinizi taşımanıza yardımcı olacağız. Süreci daha da kolaylaştırmak için Atlassian Geçiş Yardımcısı’na göz atın.

Atlassian Migration Assistant ≥

Tüm paydaşlarınıza buluta geçiş sürecinizin tamamlandığını bildirin ve yeni işletme yapınızla ilgili bu prestijli ayrıntıyı paylaşın. Ekibinizi üstün başarıya hazırlamak için Atlassian Bulut’a Adaptasyon Araç Seti’nden yararlanın.

Atlassian Toolkit’i edinin ≥

Hala Sorularınız Var Mı?

Ayrıntılı Atlassian Çözümleri ile Karar Vermenize Yardımcı Olalım

Hala Sunucu Ürünlerimizde Kalabilir Miyiz?

Atlassian sunucu ürünleri için desteğini 15 Şubat 2024 tarihinde sona erdiriyor. Destek almayı sürdürmek ve işletmeniz için güncel iş akışlarına adapte olmak için ürünlerinizi bulut (Atlassian Cloud) veya veri merkezine (Atlassian DC) taşımayı seçin. Bunun ekibiniz için ne anlama geldiğini öğrenin.

Buluta Geçişin Maliyeti Nedir?

Buluta geçiş için işletme maliyetlerinizi hesaplamak ve karşılaştırmak için Atlassian tarafından sunulan kişiselleştirilmiş hesap makinesi‘nden faydalanın. Uygulamaları ve işletmeniz için entegrasyonları sunucu ürünlerinizden buluta taşımanın maliyetlerini değerlendirmek için Buluta geçiş kılavuzu’nu inceleyin.

Bulut Geçiş Denemesi Nasıl İşler?

Atlassian Bulut geçişi denemesi tamamen işlevseldir, bu nedenle özellikleri keşfetmek ve geçişinizi test etmek için herhangi bir bulut sitesini kullandığınız gibi kullanabilirsiniz. Standart 7 günlük denemelerimizden farklı olarak, buluta geçiş denemeniz, sunucu bakımı veya veri merkezi aboneliğinizin kalan süresiyle eşleşir. 

İşletmem ve Ekibim Buluta Geçerek Hangi Değerleri Kazanacak?

Bulut ürünlerimize geçtiğinizde, gelişmiş güvenlik ve güvenilirlik, daha yenilikçi yeni özellikler ve basitleştirilmiş iş akışı ve yönetim süreçleri elde edersiniz. Bulut’un ekibinize değer katmaya nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bulut ve Veri Merkezi Özellikleri Nasıl Karşılaştırılır?

Bulut ile Atlassian ürünlerinin en son özelliklerinden her zaman haberdar olurken, veri merkezi ile özellik geliştirme, buluta geçemeyen kuruluşların en kritik ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanır. Bu kritik ihtiyaçlar performans ve ölçek, güvenlik ve uyumluluk ile altyapı ve operasyon süreçlerini kapsar. Daha fazlasını öğrenmek için, Bulut ve Veri Merkezini karşılaştırın.