Neden Atlassian Çözümleri ve Yönetim Hizmetleri?

En Uygun Çözüm

İşletmenize en uygun ölçeklendirilebilir ürün ve çözüm mimarisini Atlassian ekosistemi ile size ulaştırıyoruz. Dijital Dönüşüm ve tüm diğer çözümler için, Atlassian Türkiye Çözüm Ortağı Snapbytes
Atlassian Partners ≥
Enhancer Plugin for Jira Cloud - Enhance Your Custom Fields

Ne Elde Edersiniz?

İşletmenize en uygun çözümü, Atlassian uzmanlarından elde edersiniz. Bu süreçte, işletmenize özel görüşmeler, oturumlar, analiz ve test süreçleri tamamen bizim tarafımızdan yürütülür.
Snapbytes Hakkında ≥

Deneyim & Mükemmellik

Atlassian'ın en iyi servis sağlayacılarından Snapbytes, aynı zamanda Atlassian Türkiye çözüm ortağıdır. Bizimle tamamen güvenli ve işletmenize özel tasarlanan çözümler dünyasının kapılarını aralayın
Bize Ulaşın ≥

Profesyonel Hizmetler & Danışmanlık

Danışmanlarımız size Atlassian ürünleriniz için tam kapsamlı destek hizmetleri sunar. İster danışmanlık ve koçluk, ister kurulum ve yapılandırma, isterse eğitim veya bilgi aktarımı olsun, ihtiyacınız olan tüm çözümler için buradayız.

Snapbytes ile çalışırken, tüm Atlassian portföyünde uzmanlaşmış sertifikalı Atlassian ekiplerini görürsünüz. İşimizi uzun yıllardır dikkatle sürdürüyoruz. Projelerinizin her aşamasında Agile işbirliğini benimseyen büyük bir aileyiz.

Bulut veya Data Center Geçiş Hizmetleri

Bir platformdan diğerine mi geçiyorsunuz?

SaaS, Özel Bulut, Şirket İçi, … gibi tüm geçiş gereksinimlerinizi karşılayabiliriz. Sizinle birlikte geçiş stratejisini tanımlıyor, Atlassian ekosisteminden ihtiyacınız olan unsurları değerlendiriyor, maliyet yapısını gözden geçiriyor ve harcamalarınızı sınırlandırıyoruz.

Yükseltme ve Güncelleme Lisans Çözümleri

Snapbytes’in Yükseltme/Güncelleme çözümü, süreç boyunca size rehberlik eden entegre, uçtan uca bir tekliftir. Buna sistem testi ve doğrulaması da dahildir.

Yaklaşımımız, işletmeniz için bir sonraki sürümlere güvenli ve sorunsuz bir geçiş sağlamak adına net bir güncelleme/yükseltme stratejisi ve bir yol haritası geliştirmenize yardımcı olmaktır.

Bizimle iletişime geçin!

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]