Neden Atlassian Jira Danışmanlığı Alalım?

Snapbytes Jira Danışmanlık Modeli Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bir Jira Yöneticimiz Var. Danışmanlığa Neden İhtiyacımız Olsun?

Müşterilerimizin birçoğu Atlassian Administration’a adanmış dahili kaynaklara sahip ve hala Snapbytes olarak bizden de destek alıyorlar. Bunun 5 Temel Nedeni Var:

Deneyim: Ekibimiz toplam deneyim olarak, tek bir tam-zamanlı çalışana göre şimdiye kadar çok daha fazla iş türü için senaryolar çözümledi, süreçler oluşturdu ve destekledi.

Esneklik: İşletmenizde Atlassian ekosisteminin kullanımını ve büyümesini sağlamak için mevcut yöneticilerinizle birlikte çalışmaktan mutluluk duyarız. Danışmanlığımız işletmenizin uzmanlarını da Atlassian ve süreçler konusunda daha yetkin yapacaktır. 

Seçenekler: Jira Danışmanlığımız çeşitli hizmet alanlarını kapsayan paketler halindedir. Süreç dahilinde, hizmet almak istediğiniz konulara göre danışmanlık paketlerimiz arasında geçiş yapabilirsiniz.

Değer: Bizimle çalışmanın neden iyi bir seçim olduğunu ölçebilmenizi sağlayacak araçlar ve şeffaflık prensipleri ile geliyoruz.

Lisanslama Avantajları: Bizimle Atlassian ürünleri ve özel yazılım hizmetlerindeki lisanslama bedellerinde avantajlı konuma geçin

Danışmanlık Modeli Nasıl İşler?

Süreç oldukça basittir. Başlama vuruşu tamamen aşağıdakilere odaklanır:

  1. Stratejik Paydaşların ve İşbirlikçilerin Belirlenmesi
  2. Araç Erişimlerinin Düzenlenmesi ve Güvenlik/Erişim Protokollerinin Anlaşılması
  3. İstenirse aylık bir Atlassian Yönlendirme Komitesi de dahil olmak üzere İletişim/Toplantı/Raporlama Sıklıklarının Belirlenmesi ve Kabul Edilmesi
  4. Bir Hizmet Masası Portalının kurulması ve öncelikli iyileştirme birikiminin oluşturulması

Buluta Geçiş İçin Neden Snapbytes?

Snapbytes bulut uygulamaları konusunda geniş deneyime sahiptir. Her dijital dönüşüm süreci benzersizdir ve işletmenizin ihtiyaçları özeldir. Eğer Jira çalıştığınız işletmede kritik bir uygulamaysa, bulut’a geçişi sorunsuz hale getirme konusunda süreci uzmanlaşmış bir ekibe, bize bırakın. Ayrıca, 360 müşteri yolculuğu ve ihtiyaçları için yönettiğimiz Time to SLA ve TestB4 gibi uygulamalarımız, buluta geçiş için Snapbytes’ı doğru seçim yapar

En Uygun Model

İşletmenizde kurulu olan Atlassian ürünleri stabil çalışabilir ancak bakım ve geliştirme süreçleri için yardıma ihtiyacınız olabilir. Snapbytes Jira Danışmanlık servisi ile siz sadece işinizi geliştirmeye odaklanın, gerisini biz halledelim!
Detaylar ≥
Enhanced Jira Reports & Gadgets

Ne Fayda Sağlarsınız?

Tamamen işletmenizin süreçlerine odaklanmış Atlassian ürünleri konusunda uzman danışmanlarınız olur. Teknik tavsiye, konfigürasyon ve gerekli olan tüm müdahaleler uzmanlarımız tarafından size özel işlenir ve anlık olarak gerçekleştirilir.
Planınızı Hemen Seçin ≥
Enhanced Jira Custom Fields

Nasıl Kullanırsınız?

Snapbytes Jira Danışmanlık Servisi ile birlikte; Genel Yönetim, Ad-hoc Konfigürasyon, Lisans Yönetimi, Güvenlik / Erişim, Kurulum, İş Akış Optimizasyonu, Anlık Çözümler, Entegrasyon Desteği, Aktif İzleme ve çok daha fazlası...
İletişime Geçin ≥

Nasıl Yapıyoruz?

Roket bilimi değil ama sıkı bir takip gerekli!

İhtiyacınız Olduğu Her An Uygulamalı Jira Yardımı

Yanınızdaki Atlassian uzmanıyız. Jira ile nelerin mümkün olduğunu konuşmak, araçlarınızı kullanım durumunuza göre yapılandırmak, Jira Entegrasyonları ve daha fazlası için bize ulaşın.

Jira Entegrasyon Desteği ile yardımcı olmak için buradayız

4.000’den fazla Atlassian Marketplace eklentisi bulunmaktadır. Jira kullanım durumunuz için doğru olanları bulmanızı kolaylaştırıyoruz. Zaman kazanın ve bize ulaşın.

BİZE ULAŞIN ≥

Atlassian örneğinizin esnek yönetimi

Jira yöneticiniz olabiliriz ya da ekibinizle birlikte çalışabiliriz! Atlassian ürün çözümünüz ne olursa olsun, mühendislerimiz onu koruyacak, destekleyecek ve ölçeklendirecektir.

BİZE ULAŞIN ≥

Ekibinizin Jira’dan en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı oluyoruz.

Jira için Eğitime mi İhtiyacınız Var? Veya diğer Atlassian Eğitimleri? Yönetici kursları, Kullanıcı kursları ve daha fazlasını sağlıyoruz.

BİZE ULAŞIN

Doğrudan Atlassian satın alın veya bizimle satın alın

Jira fiyatlandırması, tıpkı Atlassian Bulut, Sunucu ve Veri Merkezi arasında seçim yapmak gibi kafa karıştırıcı olabilir. Zaman kazanın ve bütçeniz için en doğru kararın ne olduğunu anlamak için bize danışın.

BİZE ULAŞIN ≥

Jira Danışmanlık için Görüşler

Değerli müşterilerimizin danışmanlığımızla ilgili yorumları

Ersin Gülaçtı - Site Reliability & Software Process Manager  photo
Snapbytes ihtiyacımıza özel Confluence eklentisi geliştirdi ve servise verdi. Ürün kalitesi, dokümantasyonu ve müşteri öncelikli yaklaşımı büyük memnuniyet ve fark yarattı. Bunun sonucu olarak da başka bir Jira projesinde de beraber çalıştık. Atlassian Çözüm ortağı olarak şiddetle tavsiye ederim.

Ersin Gülaçtı - Site Reliability & Software Process Manager

LOGO Yazılım
Melike Altınsu Yeşilo - IT Service Desk Team Leader & Agile Transformation Team Member photo
Jira Service desk sürüm güncellemesini Snapbytes ile beraber tamamladık ve Sürekli İyileşme mottomuz ile Jira konusunda birebir çalışarak operasyonumuzun kalbinde olan Jira Service Desk uygulamasını her geçen gün daha etkin bir şekilde kullanmaktayız. Bakım ve Destek konusunda son derece başarılı ve ne zaman ihtiyacımız olursa yanımzda bize destek oluyorlar. Snapbytes Atlassian Bakım ve Destek hizmetini şiddetle tavsiye ederim.

Melike Altınsu Yeşilo - IT Service Desk Team Leader & Agile Transformation Team Member

DeFacto