İşletmeniz için Sağlıklı, Hızlı ve Avantajlı Dijital Dönüşüm Yolculuğu

Gelişen teknolojilere bağlı olarak işletmenizin yeniden konumlanması ve dijital dönüşüm sürecini tamamlaması hayati bir öneme sahiptir. Dijital dönüşümünüzü tamamlayarak, iş akış süreçlerinizde, ekip yönetiminde, müşteri ilişkilerinizde ve harcamalarınızda çok daha kontrollü ve düşük maliyetli bir yapıya geçerek, teknolojiyle tam entegre olabilirsiniz. #dijitaldonusum #cloud #cloudmigration #bulutatransfer #atlassian #atlassianpartner #atlassiancloud #snapbytes

İşletmeniz için Sağlıklı, Hızlı ve Avantajlı Dijital Dönüşüm Yolculuğu 2

İşletmeniz Için Sağlıklı, Hızlı Ve Avantajlı Dijital Dönüşüm Yolculuğu 2

Snapbytes, işletmenizin dijital dönüşüm sürecinde size rehberlik eder. Ekiplerimiz, sizin işletmeniz için özelleştirilmiş bir çözüm sunarak, dijital dönüşüm sürecinizi kolaylaştırır ve sorunsuz bir şekilde yönetilmesini sağlar. Snapbytes’ın deneyimli uzmanları, işletmenizde hangi alanlarda dijital dönüşüme ihtiyaç duyulduğunu belirlemek için size yardımcı olur ve özelleştirilmiş bir yol haritası oluşturur.

İşletmenizin mevcut durumunu ve dönüşüm hedeflerini belirleyin. Dijital dönüşüm sürecinin başarılı bir şekilde yönetilmesi için ilk adım, mevcut durumun ve hedeflerin net bir şekilde belirlenmesidir. İşletmenizde hangi alanlarda dijital dönüşüme ihtiyaç duyulduğunu ve bu alanlarda hangi gelişmelerin yapılması gerektiğini belirleyerek, dijital dönüşüm yolculuğunuza başlayabilirsiniz.

İşletmeniz için Sağlıklı, Hızlı ve Avantajlı Dijital Dönüşüm Yolculuğu,

İşletmeniz Için Sağlıklı, Hızlı Ve Avantajlı Dijital Dönüşüm Yolculuğu

İşletmenizdeki verilerin güvenliği bizim için çok önemlidir ve bu konuda gerekli tüm önlemleri alırız. Ayrıca, müşteri memnuniyeti de önceliklerimiz arasındadır ve her zaman müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışırız.

İşletmeniz için Sağlıklı, Hızlı ve Avantajlı Atlassian

İşletmeniz Için Sağlıklı, Hızlı Ve Avantajlı Atlassian

Snapbytes, dijital dönüşüm yolculuğunuzda size farklı avantajlar sunar. Atlassian ürünleri konusunda deneyimli olan ekibimiz, özellikle Jira, DevOps, Agile, ITSM ve ESM gibi alanlarda size uzmanlık bilgisi sağlar. İşletmenizin dijital dönüşüm stratejisine bağlı olarak, Atlassian ürünleri ile özelleştirilmiş çözümler sunar, işletmenizin dijital dönüşüm yolculuğunda %100 başarılı olmasını sağlarız.

İşletmeniz için Sağlıklı, Hızlı ve Avantajlı Dijital Dönüşüm Yolculuğu,

İşletmeniz Için Sağlıklı, Hızlı Ve Avantajlı Dijital Dönüşüm Yolculuğu,

Deneyimli bir Atlassian Çözüm Ortağı Dijital Dönüşümde Birçok Avantaj Sağlar. Dijital dönüşüm yolculuğunuzda Snapbytes’ın uzmanlığından faydalanarak, işletmenizin hedeflerine daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Üstelik Atlassian çözüm ortaklığının sağladığı lisans ücretlendirme, danışmanlık, ekip yönetimi gibi konularda işletmenize özel avantajlara ulaşabilirsiniz.

Dijital Dönüşüm Tam Olarak Nedir?

Dijital dönüşüm, işletmelerin teknolojinin sunduğu olanaklardan yararlanarak, iş yapış şekillerini yeniden düzenlemeleridir. Dijital dönüşüm ile işletmelerin kullandığı teknoloji, iş süreci ve hatta işletme kültürü de dönüşmüş olur. Böylelikle işletmeler müşterilerine daha iyi hizmet sunar, daha verimli çalışır, işletme içi iletişim ve işbirliği de artmış olur.

Deloitte’un gerçekleştirdiği araştırmaya göre (tam rapor için tıklayınız), işletmelerdeki dijital dönüşümün kolay olmadığını düşünenlerin sayısı %60’ın üzerindedir. Ancak bu durum, işletme ve sektör profesyonelleri tarafından doğru olduğu düşünülen yanlışlara dayanan, tamamen ön yargılı bir durumdur.

Atlassian tarafından bu konuda sunulan “İşletmelerin Buluta Transferindeki 8 Temel Endişe ve Ön Yargı” başlıklı içerik de dijital dönüşüm konusundaki endişeleri tamamen giderecek güncel bilgileri ele almaktadır. (içeriği görüntülemek için tıklayınız) Ayrıca, Atlassian Buluta Transfer sayfamızda yer alan bilgi ve yönlendirmeler ile dijital dönüşüm süreçlerinizi nasıl kolaylaştıracağınıza dair tüm bilgilere erişmek mümkündür.

Dijital Dönüşüm Tam Olarak Nedir

Dijital Dönüşüm Tam Olarak Nedir

Görsel: Deloitte’un Raporuna Göre Dijital Dönüşüm Hakkındaki Görüşler

Kaynak: https://digitalage.com.tr/kurumsal-firmalarda-dijital-donusum-yolculugu/

Dijital Dönüşüm için Hangi Adımlarla İlerlemek Gerekir?

Yukarıda da ele alındığı gibi, bu olumsuz görüşlerin çoğunun temeli doğru bilinen yanlışlara ve eski bilgilere dayanmaktadır. İşletmelerin beklentilerini olumlu anlamda değiştirmek, bu yolculuğu sağlam temellere dayandıran ve kapsamlı bir yol haritasıyla şekillendiren deneyimli bir çözüm ortağı ile yürüyerek mümkün olabilir. Birlikte yol alacağınız çözüm ortağınız size aşağıdaki adımlara uygun bir strateji belirler ve işletmenize en uygun dijital dönüşüm süreçlerinin yüksek verimlilikle gerçekleşmesini sağlar:

  • İşletmenin Mevcut Durum Analizi
  • Dijital Dönüşüm ve Buluta Transfer için Hedeflerin Belirlenmesi
  • Dijital Dönüşüm için Net ve Ölçülebilir Bir Plan Oluşturmak
  • Üst Yönetimin ve Tüm Paydaşların Bilgilendirilmesi
  • Dijital Dönüşümde Aşamalı İlerleme ile Buluta Transfer Aksiyonu
  • Dijital Dönüşüm ile Dijital Kültür Oluşturmak ve Geliştirmek
  • Dijital Dönüşümde İzlenebilir Bir Yapı Kurmak ve Dijital Süreçleri Sürekli Test Etmek
  • Dijitalleşen İşletmede Gelecek Senaryoları ve Yeni Genişlemeler için Hazırlıklı Olmak

Başarılı bir dijital dönüşüm yolculuğu için, yola çıkmadan bir rota ve strateji belirlemek oldukça önemlidir. Bu aşamada Snapbytes olarak yüksek sektörel tecrübemiz ile dijital dönüşüm süreçlerinde yanınızdayız.

Hemen randevu alın, işletmenizin dijital dönüşümü için ilgili adımları birlikte atmaya başlayalım. Böylelikle siz işletmenizi büyütmeye odaklanırken, gerisini biz halledelim!