Sektörler: E-Ticaret

Snapbytes’ın E-Ticaret sektörel ihtiyaçlarına yönelik özel çözümleri ve deneyimli kadrosu ile işinizi ve işletmenizi ileri taşıyın

Snapbytes’ın e-ticaret alanına özel tecrübesi, deneyimli ve dinamik ekip yapısı ile birleşerek tam olarak işletmenizin ihtiyaçlarına özel ekosistemin yaratılmasına, verilmililk ve sürdürülebilirlik temelli iş akışının tasarlanmasına olanak sağlıyor. Böylelikle fin-tech alanındaki ihtiyaçlarınız için son derece etkili çözümler üretmiş oluyoruz!

Hizmetlerimiz: E-Ticaret

E-Ticaret sektörüne özel hizmet ve çözümlerimiz

E-Ticaret Alanından Bazı Referanslarımız

 
DeFacto Logo
Getir Logo 1621812382342
Hayat Holding Yeni Logo 1024x431 1

Bir Atlassian Platinum Partner olarak çok sayıda yerel ve uluslararası işletmenin güvenilir iş ortağıyız! Müşterilerimizin çalışma yöntemlerinde, sektörlerine özel ihtiyaç ve regülasyonları gözeterek, dijital dönüşümler geçirmelerine ve süreçlerinde verimlilik artışı sağlamalarına yardımcı oluyoruz. ITSM, Atlassian, Jira, SDLC, DevOps, CI/CD boru hatları ve çevik metodolojilerdeki uzmanlığımız (uzmanlık alanlarımızdan sadece birkaçı), her bir müşterimize özel bir hizmet sunabildiğimiz anlamına geliyor.

Yıllar içinde bir şirket olarak büyümüş ve genişlemiş olsak da temel ilkelerimiz aynı kalmıştır. Müşterilerimizin gelişmesini sağlayan en iyi özel yazılım geliştirme çözümlerini yaratma konusunda tutkuluyuz.

Hemen iletişime geçelim, işletmenizi bizimle birlikte bulutların üzerine taşımanıza yardım edelim ≥

Neden Snapbytes?

Deneyimli ve donanımlı bir Atlassian Partner olarak, işletmenize en uygun dijital dönüşüm süreçlerini tasarlar, uygular ve her adımda yanınızda oluruz. Bizimle birlikte Atlassian yatırımınızı maksimize edersiniz!

Atlassian Ekosistemi
DevOps
ITSM & ESM & Agile
Özel Yazılım Geliştirme

İşletmenize en uygun ölçeklendirilebilir ürün ve çözüm mimarisini Atlassian ekosistemi ile size ulaştırıyoruz. Dijital Dönüşüm ve tüm diğer çözümler için, Atlassian Türkiye Çözüm Ortağı Snapbytes

Hemen Görüşelim

4 + 0 = ?