Bir Atlassian Cloud Specialized Partner’dan
Nasıl Faydalanırsınız?

Atlassian Cloud Specialized Partner ≥ Bir Atlassian Platinum Partner (Atlassian Platin Çözüm Ortağı) olan Snapbytes, artık Atlassian Cloud Specialized Partner ünvanını da kullanmaya hak kazandı. Snapbytes, uzman ekibi ve yüksek saha deneyimi ile işletmelerin zorlu ihtiyaçlarına özel, bulut, buluta transfer ve dijital dönüşüm konularında geliştirdiği çözümler ve çalışmalardaki başarıları nedeniyle bu ünvanı kazandı. Gelin siz de işletmeniz ve ekipleriniz için bir Atlassian Cloud Specialized Partner’dan nasıl yüksek fayda sağlarsınız, birlikte keşfedelim

Yaklaşık iki yıl önce Atlassian, birinci sınıf bir bulut deneyimi sunmaya odaklanmak için sunucu ve veri merkezi tekliflerini basitleştireceğini ve sunucu ürünleri için desteğin Şubat 2024’te sona ereceğini duyurdu. Sunucu desteğinin sona ermesi ile birlikte, seçeneklerinizi değerlendirmenin ve buluta transfer için bir geçiş planı yapmanın gündeminizi sürekli meşgul ettiğini biliyoruz. Ancak nereden başlayacağınızı ve hangi adımı önce atacağınızı bilmek zor olabilir. Tam da bu nedenle, Atlassian en iyi bulut çözümü iş ortaklarını onurlandırmak ve ayırt etmek için, Bulut Uzmanlığı programını geliştirdi ve birlikte çalışacağınız bir iş ortağı için doğru seçimi yapmanızı garanti altına aldı.

#atlassian #atlassiancloud #atlassiancloudspecializedpartner #atlassianbulutatransfer #atlassiancloudmigration #jiracloud #dijitaldonusum #nedenbiratlassiancloudspecializedpartner

1. Atlassian Uzman İş Ortakları

Uzman Atlassian İş Ortakları ile çalışmak, Agile, Cloud ve ITSM uygulamaları ile iş değerinizi artırmanıza yardımcı olur. Uzmanlığa sahip iş ortakları, onaylanmış bir uygulama oluşturmuş, teknik uzmanlık göstermiş ve müşteri başarısını kanıtlamıştır. Atlassian iş ortakları programında Agile at Scale, Cloud ve ITSM için geçerli üç özel çözüm alanından birinde zorlu gereklilikleri yerine getiren ortak, bu aşamadaki uzmanlığı kazanır.

2. Atlassian Cloud’a Geçişe Hazır mısınız?

Atlassian Cloud konusunda uzman bir iş ortağı ile çalışmak, iş ihtiyaçlarınız ve uygulamalarınız için değer elde etme süresini hızlandırmanıza yardımcı olur. Atlassian Cloud Specialized Programı, bulut uzmanlığı, bulut çözümlerini başarılı bir şekilde satma ve bulut hizmetlerini uygulama konusunda uzman düzeyinde deneyime sahip iş ortaklarını belirlemenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

3. Neden Uzmanlaşmış Bir Partner Seçmelisiniz?

Her ne kadar birçok şirket Bulut’ta mevcut olan verimlilik artışı, yerleşik güvenlik ve uyumluluk konusunda heyecan duysa da bu noktaya ulaşmak için bir plan yapmak göz korkutucu olabilir. Zaman çizelgeleri, bütçeler ve güvenlikle ilgili hususlar açısından buluta geçişinizin kapsamını anlamaktan gerçek geçiş yöntemine, hangi uygulamaların taşınması gerektiğine ve taşınmanın bir kaldırma ve kaydırma mı yoksa tamamen yeniden oluşturma mı olacağına karar vermeye kadar verilmesi gereken çeşitli kararlar vardır. Tüm bu hususlar kuruluşunuzun bulutu benimsemesinin başarısı için kritik öneme sahiptir.

Asıl soru, bunu tek başınıza yapabilir misiniz?

Bir Atlassian Cloud Specialized Partner işletmeniz ve ekipleriniz için en iyi olan, optimize çözümleri bilir ve tüm geçiş süreci için yüksek saha deneyimi sahibidir.

Neden Bir Atlassian Partner ile Çalışmalıyım?

4. Bir Atlassian Cloud Specialized Partner’in:

  • Ekiplerinizin çalışma şeklini buluta özel dönüştürmenize ve optimize etmenize yardımcı olmaya adanmış güvenilir danışmanları bulunur
  • İşletmenize özel olarak tasarlanmış çözümler ile buluta geçiş sürelerini kısaltacak ve değer elde etmeye başlamanızı sağlayacak stratejileri vardır
  • Yüksek kaliteli ve saatler süren saha deneyimine dayalı hizmet anlayışı ile buluta geçiş sürecinizi güvenlik ve garanti altına alın

5. Atlassian Cloud Specialized bir partnerden nasıl faydalanırsınız?

Program dahilinde, bulut hizmetlerini başarılı bir şekilde uygulama konusunda uzman düzeyinde deneyime sahip en gelişmiş Atlassian iş ortaklarından yararlanırsınız. Snapbytes da bu konuda uzman Atlassian iş ortaklarındandır. Gelin buluta geçiş konusunda uzman bir Atlassian iş ortağından nasıl faydalanacağınıza birlikte bakalım:

  • Hazırlık ve uygulama süreci dahil olmak üzere buluta geçiş projeleriniz A’dan Z’ye eksiksiz bir şekilde anlık aksiyon ve optimizasyonlarla yönetilir.
  • Ekipleriniz için eğitim, ürün entegrasyonları, özelleştirmeler, süreç otomasyonu ve güvenlik ihtiyaçlarınıza özel hizmetler sunulur.
  • Buluta transfer sürecinde tamamen işletmenize ve takımınıza özel karmaşık kurumsal ihtiyaçlar optimize edilir ve iş akışlarınıza sorunsuz bir şekilde uyarlanır.
  • Yeni entegrasyonlar ve uygulamalar da dahil olmak üzere buluta geçiş projenizin ek yönleri için gerekli tüm stratejilere rehberlik sağlanır
  • Bir Atlassian Cloud Specialized Partner’in deneyimli ve uzman ekibi ile tutarlı ve yüksek kaliteli hizmet almanız, Bulut’a giden yolda işletmenize yüksek düzeyde fayda sağlar!

6. Atlassian Cloud Specialized Partner’lar karmaşık geçişleri sorunsuz hale getirir

Snapbytes gibi uzman iş ortakları, bulut değerlendirmesi, özel uygulamalar ve veri geçişi, uçtan uca tam geçiş ve yönetişim gibi belirli alanlarda zorlu gereklilikleri yerine getirerek unvanlarını kazanır. Odak alanları özellikle daha büyük projelere ayarlanmıştır, bu nedenle bu tarz uzman iş ortakları en karmaşık geçişleri bile desteklemeye hazırdır.

Geçiş işleminizi kendi başınıza halletmek zorunda değilsiniz. Parmaklarınızın ucunda çeşitli kaynaklarımız ve size yardımcı olmaya hazır, yetenekli ve uzman bir ekibimiz var. Örneğin, bütçenizin zorlanmaması için tam olarak neye ihtiyacınız olduğuna dair bir plan oluşturmanıza yardımcı olabiliriz. İş akışınız ve planlamanız hangi durumda olursa olsun, bir Atlassian Cloud Specialized Partner olarak, Bulut’a geçişinizi en az kesinti süresiyle ve mümkün olduğunca sorunsuz bir şekilde neticelendiririz. 

Siz de bizimle bulutların üzerinde bir deneyime, sorunsuz ve işletmenize özel bir planla geçiş yapmak isterseniz, hemen görüşelim!

Neden Bir Atlassian Partner ile Çalışmalıyım?

Atlassian Cloud Specialized Partner’lar İşinin Ehlidir

Geçiş işleminizi kendi başınıza halletmek zorunda değilsiniz. Parmaklarınızın ucunda çeşitli kaynaklarımız ve size yardımcı olmaya hazır, yetenekli ve uzman bir ekibimiz var. Örneğin, bütçenizin zorlanmaması için tam olarak neye ihtiyacınız olduğuna dair bir plan oluşturmanıza yardımcı olabiliriz. İş akışınız ve planlamanız hangi durumda olursa olsun, bir Atlassian Cloud Specialized Partner olarak, Bulut’a geçişinizi en az kesinti süresiyle ve mümkün olduğunca sorunsuz bir şekilde neticelendiririz…

Siz de bizimle bulutların üzerinde bir deneyime, sorunsuz ve işletmenize özel bir planla geçiş yapmak isterseniz, hemen Bize Ulaşın

Neden Bir Atlassian Partner ile Çalışmalıyım?

Atlassian Buluta Transfer (Atlassian Cloud Migration) hakkında daha fazla içerik ve detaylı bilgi için orijinal Atlassian içeriklerine göz atın:

5 Adımda Neden Bir Atlassian Partner ile Çalışmalıyım?

Server desteği 15 Şubat 2024’te sona erdi!

Taşıma planınızı hazırlama vakti geldi. Bilmeniz gerekenlerin ve sonraki adımları nasıl planlayacağınız ile ilgili temel bilgilerin üzerinden geçelim.

5 Adımda Neden Bir Atlassian Partner ile Çalışmalıyım?

Sunucudan buluta: Neden taşınmalısınız?

Kuruluşlar neden kendi yönettikleri çözümlere veda edip Atlassian Cloud’a taşınıyor? Gelin süreci birlikte inceleyelim…

5 Adımda Neden Bir Atlassian Partner ile Çalışmalıyım?

Atlassian Cloud ile Server arasındaki önemli farklar

Atlassian tarafından sunulan çeşitli barındırma seçenekleri arasındaki farklara göz atalım.

Screenshot 2023 07 09 at 14.16.45

Veri Taşıma Kılavuzu

Atlassian örneğinizi buluta taşımanıza yardımcı olacak adım adım kılavuz (ve uzmanlardan birkaç ipucu)