Atlassian Yatırımınızı Nasıl Maksimize Edersiniz? ≥

İşletmenizin dijital dönüşümü için deneyimli bir Atlassian Çözüm Ortağı ile çalışmanız size birçok avantaj sağlar. Atlassian yatırımlarınızı nasıl maksimize edersiniz sorusu gündeme geldiğinde, uzman ekibi ve deneyimi ile Snapbytes’ın çözüm ortaklığından faydalanarak, işletmenizin hedeflerine daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Böylelikle, Atlassian çözüm ortaklığının sağladığı lisans ücretlendirme, danışmanlık, ekip yönetimi gibi konularda işletmenize özel avantajlara ulaşabilirsiniz. Sizi anlayan ve ihtiyaçlarınıza özel tasarımlar sunabilen deneyimli bir Atlassian çözüm ortağı, dijital dönüşüm ve buluta transfer gibi Atlassian süreçlerinizi oldukça kolaylaştıracaktır. #atlassian #dijitaldonusum #nedenbiratlassianpartner #atlassianyatırımınızınasılmaksimizedersiniz #atlassianyatiriminimaksimizeetmek

Gelin Atlassian yatırım sürecinizin nasıl en üst verimliliğe ulaşacağına birlikte bakalım

Snapbytes, işletmenizin dijital dönüşüm sürecinde size rehberlik eder. Atlassian Yatırımınızı Nasıl Maksimize Edersiniz? sorusu gündeme geldiğinde, deneyimli bir Atlassian çözüm ortağı, en doğru anahtar kelime olarak karşınıza çıkar. Deneyimli bir Atlassian çözüm ortağı, işletmeniz için özelleştirilmiş çözümler üreterek, dijital dönüşüm sürecinizi kolaylaştırır ve sorunsuz bir şekilde yönetilmesini sağlar. Snapbytes’ın deneyimli uzmanları, işletmenizin Atlassian ekosistemine gerçekleştirdiği yatırımı, en üst düzeyde fayda sağlayacağınız şekilde optimize eder. Size özel bir yol haritası oluşturur.

Atlassian ekosistemi, iş süreçlerinizi daha verimli hale getirmenize yardımcı olan güçlü işbirliği ve yazılım geliştirme araçları sunar. Bu yazıda, Snapbytes gibi bir çözüm ortağı ile çalışmanın, Atlassian yatırımınızı nasıl maksimize edersiniz? sorusuna yardımcı olabilecek şekilde inceleyeceğiz. 6 basit adımda, Atlassian ekosisteminden en iyi şekilde nasıl faydalanabileceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin…

1. Jira’nın İşletmenize Özel Zengin ve Özelleştirilebilir Yetenekleri 

Jira, iş yönetimi, proje izleme ve iş süreçlerini özelleştirme konularında eşsiz bir esneklik sunar. Atlassian yatırımınızın çekirdeğinde çoğunlukla Jira yer alacaktır. Bu noktada Jira’nın sunduğu zengin yeteneklerini, işletmeniz için nasıl özelleştirebileceğinizi ve iş akışlarınıza uyumlayarak işletmenizin dijital dönüşümünü nasıl optimize edebileceğinizi ancak uzman bir çözüm ortağı üst düzeyde sağlayabilir.

2. Atlassian Marketplace’teki Binlerce Uygulama’dan Hangisi İşletmenize Uygun?

Atlassian Marketplace’te, Jira ve diğer Atlassian ürünleri için binlerce eklenti ve uygulama yer almaktadır. Bu uygulamalardan hangisini kullanarak, işletmenizin ihtiyacına en uygun olan iş akışının tasarlanabileceği, bir çözüm ortağı ile çalıştığınız zaman aynı bir kısa yol bilgisi kullanmak gibidir. Aksi durumda, binlerce uygulama ve özellik arasında kaybolmanız sadece saniyeler sürecektir. Snapbytes, sizin için en uygun uygulamaları nasıl seçebileceğinizi ve iş süreçlerinizi nasıl geliştirebileceğinizi sizinle birlikte tasarlar.

3. Otomasyondan İş Akış Süreçlerinizde Nasıl Faydalanırsınız?

Otomasyon, işletmenize özel iş akış süreçlerinizi ve ihtiyaçlarınızı hızlandırabilir ve hataların en aza inmesine olanak sağlar. Doğru Atlassian ürünleri ile işletmenize en uygun otomasyonun nasıl uygulanacağını ve iş süreçlerinizde nasıl faydalar sağlayacağınızı Snapbytes sizin için tasarlar.

4. Lisans Sayımı Düşürüp Maliyet Optimizasyonu Yapabilir Miyim?

Atlassian ekosisteminde yer alan ürünler için işletmelerin lisans yönetimi yapabilmesi oldukça önemlidir. Bir Atlassian çözüm ortağı ile çalışmak, size lisans maliyetlerinizi nasıl optimize edebileceğinizi ve gereksiz maliyetlerden nasıl kaçınabileceğinizi gösterir. Çözüm ortağına özel lisans maliyetlendirmeleri ile işletmeniz için en doğru olan lisanslama optimizasyonuna kavuşur ve maliyet avantajı sağlarsınız.

5. Güvenlikle İlgili İyileştirmeleri Nasıl Takip Ederim?

Söz konusu işletmenizin dijital yolculuğu olunca, bizim için güvenlik her zaman önceliklidir. Atlassian ürünlerinizi güncel tutmak ve güvenlik iyileştirmelerini nasıl takip edeceğinizi anlamak için bir Atlassian çözüm ortağınız olmalıdır. Bu sayede, tüm güncelleştirme ve sürüm optimizasyonlarından en sağlıklı şekilde yararlanır ve işletmenizin verilerini üst düzey güvenlikli bir ortamda tutmuş olursunuz. Üstelik ne zaman ve nasıl yedekleme yapmanız gerektiği de yine çözüm ortağınız ile birlikte takip edebileceğiniz hassas bir bilgidir.

6. Güncel Sürümlerde Benim İçin Neler Var ve Güncel Sürüme En Az Riskle Nasıl Geçerim?

Bir önceki başlıkta da değindiğimiz gibi, Atlassian ürünlerinin sürüm optimizasyonu oldukça önemlidir. Güncel sürümler, yeni özellikler ve geliştirmeler sunar. Güvenlik açıklarınızı kapatır. Size en son sürümlerin avantajlarını ve güncellemeleri nasıl sorunsuz bir şekilde uygulayabileceğinizi anlatır ve işletmenizle birlikte hareket ederiz.

Snapbytes olarak, Atlassian ekosistemindeki deneyimimizle sizin için en iyi çözümleri bulmanıza yardımcı olabiliriz. Atlassian yatırımınızı nasıl maksimize edersiniz sorusuna yanıt bulmak ve iş süreçlerinizi iyileştirmek için bizimle iletişime geçin.

Atlassian Yatırımınızı Nasıl Maksimize Edersiniz?

Atlassian Yatırımınızı Nasıl Maksimize Edersiniz?

Deneyimli bir Atlassian Çözüm Ortağı, Atlassian Yatırımınızı Nasıl Maksimize Edersiniz sorusu özelinde avantajlar sunar. Atlassian ekosistemi ve ürünleri ile çıktığınız yolculukta Snapbytes’ın uzmanlığından faydalanarak, işletmenizin hedeflerine daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Üstelik Atlassian çözüm ortaklığının sağladığı lisans ücretlendirme, danışmanlık, ekip yönetimi gibi konularda işletmenize özel avantajlara ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın, işletmenizin dijital dönüşümü için ilgili adımları birlikte atmaya başlayalım. Böylelikle siz işletmenizi büyütmeye odaklanırken, gerisini biz halledelim!

Hala, Neden Bir Atlassian Partner ile çalışmayım? sorusunun yanıtını mı arıyorsunuz? Lütfen aşağıdaki videomuza da göz atmayı ihmal etmeyin!

Atlassian Yatırımınızı Nasıl Maksimize Edersiniz sorusu ve Atlassian Partner ile çalışmanın avantajları hakkında daha fazla içerik ve detaylı bilgi için orijinal Atlassian içeriklerine göz atın:

Screenshot 2023 07 09 at 14.02.38

Server desteği 15 Şubat 2024’te sona eriyor

Taşıma planınızı hazırlama vakti geldi. Bilmeniz gerekenlerin ve sonraki adımları nasıl planlayacağınız ile ilgili temel bilgilerin üzerinden geçelim.

Atlassian Cloud Güvenliği Paylaşılan SorumluluklarAtlassian Cloud Güvenliği: Paylaşılan Sorumluluklar

Atlassian, Cloud’da uygulamaların güvenliğine, çalıştıkları sistemlere ve bu sistemlerin barındırıldığı ortamlara odaklanır. Gelin süreci birlikte inceleyelim…

Uyum Halindeki Yazılım Geliştirme ve BT Takımları

Uyum Halindeki Yazılım Geliştirme ve BT Takımları

Jira Service Management’ın yazılım geliştirme yaşam döngüsünü nasıl birbirine bağladığına dair bir genel bakış. Devamına göz atın…

Atlassian Cloud Enterprise ile Birden Fazla Örnek Modeli Kılavuzu

Atlassian Cloud Enterprise ile Birden Fazla Örnek Modeli Kılavuzu

Yöneticilerin Atlassian Cloud Enterprise planını kullanarak bulutta esneklik ve kontrolün zorluklarıyla nasıl mücadele edebileceği hakkında daha fazla bilgi edinin.